Eurasia Sakal Ekimi Merkezi

Eurasia Sakal Ekimi Merkezi (Gösterim Sayısı: 3)
Sektör Eğitim
İlan Tarihi 6 ay önce
Firma No 82
Telefon 05304426099
Faks
Web Sitesi https://eurasiahaircenter.com/
Adres Nişantaşı / Şişli İstanbul
İl/İlçe şişli / İstanbul
Firma Hakkında

Fue tekniğinin gelişmesi ile birlikte saç sorunu olan birçok kişi saçlarına kavuştu. Bu teknik kaş ve sakalda da iyi sonuç verdi. Fue tekniği sakal ekimi işlemlerinde de kullanılıyor. Bu teknikte başka bölgeden alınan saç kökleri (greft), yüze naklediliyor. Sakalı seyrek olanlar veya sakalı çıkmayanlar, bu yöntemle sakal sahibi oluyor. Sakallar başın arka bölümünden alınıyor. Bu bölümdeki saç yapısı neyse sakal da o şekilde çıkıyor.

Sakalınız Daha Gür Çıkacak

Erkeksi olmanın göstergelerinden biri göze hoş gelen sakaldır. İhtişam ve heybetin simgesi sakal, bazı erkeklerde çıkmaz. Bazen de çok seyrek çıkabilir. Saç köklerini inceleyen uzman ekip, kan tahlili işleminin ardından operasyon işlemi için tarih belirliyor.
Ekim işleminin başarılı olması için ilk aşamada kan tahlili yapılıyor. Bu işlemde kan tahlili önemlidir. Ayrıca tansiyon, kalp ve diyabet gibi hastalıklar da bu aşamada belirtiliyor. Kanla ilgili rahatsızlığınız varsa veya kan inceltici kullanıyorsanız anestezi işlemi esnasında bu konuyu belirtmelisiniz.

Fue Tekniği İle Sakal Ekimi

Seyrek sakallı veya sakalsız erkekler için çözüm olan sakal ekim işlemi, başarı yüzdesi yüksektir. Ameliyat öncesinde hasta dinlenmiş olmalıdır. Ayrıca soğan türü veya sarımsak türü koku veren gıdalar alınmamalıdır. Parfüm kokusu, ter kokusu gibi durumlar saç ekimini olumsuz etkiler. Bu konulara dikkat edilmelidir. Alkol, uyuşturucu ve benzeri zararlı maddeler kullanılmamalıdır. Son iki saate kadar kan inceltici ilaç türü kullanmayın. Kanı incelten limon, yoğurt ve benzeri gıdaları son iki gün boyunca kullanmayın. Boğazı sıkan ve boğaz kısmı dar elbiseleri giymeyin. Boğazı geniş elbiseleri giyin veya gömlek tarzı elbiseler giyin.

Bu teknikte başın arka kısmındaki saç kökleri yüze naklediliyor. Ayrıca yüzdeki derinin yapısı ve nakledilecek saç köklerinin yapısı önemli rol oynamaktadır.

banner81

banner27

banner71

banner76

banner82

banner5

banner16

banner70

banner75