Colorex Konsantre Boya Plastik San ve Tİc.Ltd.Şti

Colorex Konsantre Boya Plastik San ve Tİc.Ltd.Şti (Gösterim Sayısı: 10)
Sektör İnternet Gazeteleri
İlan Tarihi 6 ay önce
Firma No 69
Telefon +902242721030
Faks 224 272 11 52
Web Sitesi http://www.colorex.com.tr
Adres Bursa Organize Sanayi Bölgesi.Ali Osman Sönmez Bulvarı 2.sokak no:9 nilüfer/bursa
İl/İlçe nilüfer / Bursa
Firma Hakkında

COLOREX Bursa' da %100 yerli sermaye ile kurulmuş üretici bir Türk şirketidir. Üretim tesisleri Türkiye' nin ilk organize sanayi bölgesi olması özelliğine sahip Bursa OSB' de yer almaktadır. Colorex ileri teknoloji üretim makinalarına sahip olmakla birlikte, sektörüne çözüm üreten yüksek donanımlı laboratuvarına sahiptir.

Colorex Şirketi Plastik Sektörü için yüksek kalite Konsantre Boya ve Plastik katkıları üretmektedir. Müşterilerinin talebi doğrultusunda, laboratuvarlarında detaylı çalışmalar yaparak istenilen renk tonlarında renkli masterbatch üretimi yanında, yüksek konsantre siyah ve beyaz masterbatch ve diğer ürün özelliklerini iyileştiren katkılar üretimi ile plastik sanayisine ürün hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğu uzman kadrosu ve ileri laboratuvar cihazlarıyla müşterilerinin üretim ve ürün problemlerine çözüm bulan bir partner durumundadır.

1993 Yılından bu yana gelen bilgi ve tecrübesi ile, yapmış olduğumuz masterbatch satış ve teknik destek faaliyetlerine, 2006 yılında Bursada üretim tesisini ku

banner81

banner27

banner71

banner76

banner82

banner5

banner16

banner70

banner75