Çatı Merdiveni

Çatı Merdiveni (Gösterim Sayısı: 1)
Sektör Bilişim
İlan Tarihi 4 ay önce
Firma No 54
Telefon 0216 498 89 81
Faks 0216 498 89 81
Web Sitesi https://www.fakrocatimerdiveni.com
Adres Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2
İl/İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında

Katlanır çatı katı merdiveni tarzı, kullanımı en basit türlerden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, 2 veya 3 bölümlük bir çatı katı merdiveni katlanır ve kapılar, kapı tamamen kapandığında birbiri üzerine yığılır. Bu pratik, yerden tasarruf sağlayan bir çözüm yapar. Ahşap katlanır çatı merdivenleri çok düzgün çalışan daha sessiz bir seçenektir. Genellikle eklenmiş ve bir çatı açıklığına takılmaya hazır bir kapakla birlikte gelirler.

Aynı taraftan, en yakın tıkanıklığa kadar yatay olarak ölçün. Kullanım sırasında çatı katı merdiveninin ayağının ineceği alandaki çatı katından yatay olarak ölçümler alın ve daha sonra çatı bölmesine dikey olarak ölçün. Hangi alana sahip olduğunuzu ve ne kadar yer kaplamak istediğinizi öğrendikten sonra, eviniz için istediğiniz çatı katı merdiveninin türüne karar vermenin zamanı geldi.

Seçilebilecek çok sayıda çatı merdiveni seçeneği var ve işte en popüler olanlardan bazıları. Çoğu durumda, iki farklı seçeneğe sahip olabilirler: ahşap çatı merdivenleri ve metal çatı merdivenleri. Amaç dışında, bir çatı katı merdiveni seçtiğinizde çözülmesi gereken en önemli şeylerden biri de büyüklüktür. İşte çatı katı merdiveniniz için uygun ölçümleri almanıza yardımcı olacak birkaç basit adım.

banner81

banner27

banner71

banner76

banner82

banner5

banner16

banner70

banner75